Sklep

poniedziałek, 11 lipca 2011

Dzień....

Nie wiem nawet co napisać...przede wszystkim dziękuję za wszystkie wpisy i za słowa wsparcia.
W sobotę na policji zgłosiłam popełnienie przestępstwa. Rozesłałam wieści do wszystkich mediów.
Dzisiaj odezwała się lokalna gazeta Kurier Lubelski, okazuje się, że to już kolejny przypadek w Lublinie. Straszne co się dzieje....
Wieczorem córka odbierze zdjęcia rtg i jutro z samego rana jadę na policję- w dniu dzisiejszym miał być nadany nr sprawie. Po wizycie na komisariacie, pojadę do Straży Dla Zwierząt.
W między czasie rozmawiałam z firmą, która zajmuje się monitoringiem obiektu, czyli mojego osiedla, mam niewiele czasu, ponieważ po 7-10 dniach dniach samoczynnie wykasują się nagrania. Jeżeli policja będzie opieszale działać, przegram na przenośny dysk, aby zabezpieczyć dowody, które mogą być bardzo istotne w śledztwie.
  Mam tylko nadzieje, że odnajdę MORDERCĘ!!!!!!!!tępego bezmózgowca, niech Ci dziadu ziemia lekką będzie....pamiętaj ......PAN BÓG NIERYCHLIWY, ALE SPRAWIEDLIWY!!!!!!!!!!!
Ciekawa jestem kiedy zrobi z ludzi żywe tarcze!!!

MIZIA zawsze będziesz w moim sercu...

9 komentarzy:

 1. Ludzie są bez serca. Nie wiem, jak tak można postąpić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam Gosiu za Ciebie mocno kciuki, aby udało się odnaleźć tego mordercę i nie pozostanie bezkarny dziad jeden! Mam tylko nadzieję, że to zło wróci do niego! przytulam Cię mocniutko!

  OdpowiedzUsuń
 3. Małgosiu trzymaj się kochana,myślami jestem z Tobą i naprawdę współczuję, nie wiem co bym zrobiła takiemu bydlakowi. Szkoda słów...Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gonia życzę wytrwałości w ściganiu tego drania. Dobrze, że zainteresowałaś media bo może to będzie bodziec dla policji, żeby się lepiej przyłożyła. Jestem z tobą.

  OdpowiedzUsuń
 5. życzę Ci sił i wytrwałości. trzymam kciuki aby ten debil został ukarany.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gosiu,usciski przesylam. Straszne to co sie Tobie i twoim bliskim przydazylo. Mam nadzieje,ze ten koszmar szybko sie skonczy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo mi przykro gdy te wszystkie horrory Z ostatnich dni u Ciebie czytam.Mam nadzieję ,że w końcu znajdziesz pociechę w smutku , a sprawcy się NIE UPIECZE!

  OdpowiedzUsuń
 8. Przeczytałam i znowu dochodzę do wniosku, że nie pojmuję tego świata.

  OdpowiedzUsuń
 9. popieram Cię w 1000% i szkoda że mieszkam daleko bo normalnie bym z Tobą poszła...

  OdpowiedzUsuń