Sklep

środa, 7 listopada 2012

Świąteczne prezenty!


To zdjęcie powstało z myślą o promocji sprzedaży Polskiego Rękodzieła.
Jeśli także kochacie prace wykonane ręcznie możecie bez obaw udostępniać, kopiować i wklejać, drukować i wieszać do woli i gdzie bądź :)

Pamiętajcie jednak, iż zamawiając rękodzieło na święta warto zamówić je trochę wcześniej ... bo praca twórcza wymaga troszkę więcej czasu :)


 Zaczerpnięte z FB.

8 komentarzy:

  1. pomysł dobry, projekt bannera koszmarny. w ogóle nie zachęca do kupowania rękodzieła. jest smutno szary, z krzywymi literkami, jakby "rękodzieło" oznaczało "niedoróbka".
    a przecież nie o to chodzi.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. chodzi o ideę akcji i przesłanie, a wygląd banera jest drugorzędny, jeżeli mam się wypowiedzieć na temat jego wyglądu, o gustach się nie dyskutuje, nie każdy musi zamieszczać i jak zwykle Polska domena "KRYTYKA"! pozdrawiam :)

      Usuń
    2. Gosiu, niestety - jaka reklama, taka akcja. cóż zrobić, to właśnie ten banner, nie idea, jest wrzucany tu i ówdzie w sieci. jeśli chcemy coś promować (a ja też bym chciała), to róbmy to z głową.
      wiesz, że również zajmuję się rękodziełem. i nie znoszę niedoróbek. i sama, kupując rękodzieło, nie kupię czegoś, co będzie krzywe, niedoszlifowane, ze zgubionym oczkiem itp. - bo płacąc za coś, oczekuję produktu najwyższej jakości.
      reklama ma przyciągać, nie odpychać. ta - odpycha.

      Usuń
    3. TAK WIĘC POWTÓRZĘ: CHODZI O PRZESŁANIE :) a nie krytykę i wszczynanie dysput do niczego nieprowadzących :)

      Usuń
  2. Mądra akcja, popieram. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń