Sklep

wtorek, 16 sierpnia 2011

Blogger

Mam dość bloggera, skłaniam się do zmiany....posypała się strona okropnie, nic nie mogę zrobić, co za cholera.

10 komentarzy:

 1. Też ostatni myślę, o zmianie platformy. Interfejs bloggera jest mało przyjazny, okno edycji maleńkie, jakbym smsa pisała, problemy z umieszczeniem zdjęć tak, jak się chce itd. Na jaką platformę chcesz się przenieść?

  OdpowiedzUsuń
 2. właśnie się zastanawiam, muszę popatrzeć, rozejrzeć się w necie, a może Kai Ty masz jakiś pomysł? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. przeczekaj... czasem tak się dzieje, a potem znowu wszystko gra.....

  OdpowiedzUsuń
 4. Bo to tak zawsze jest jak ktoś coś zacznie ulepszać i zmieniać.Mam na mysli blogger a nie Ciebie:) Problem w tym,że nie wiem gdzie byłoby lepiej.Na blog onet nie pasuje mi zupełnie,na blox też nie koniecznie.Może ktoś faktycznie podpowie coś mądrego :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Marzenko Święte Słowa! po co ulepszać, jak było dobrze, wrrrr

  OdpowiedzUsuń
 6. Na forach za platformę bardzo konkurencyjną (i lepszą) uważa się wordpress. Mnie na kursach o mediach społecznych też ją polecano, więc... potrzebna jest tylko odważna dziewiarka, która zrobi rekonesans na nowym terenie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak to wygląda po zaimportowaniu bloga: http://pierdruty.wordpress.com/

  Na razie nie mam czasu na dokładne przeglądanie funkcji (sporo i inny układ), ale szczerze mówiąc tak "z doskoku" nie wygląda żeby było jakoś lepiej, łatwiej itp. Po prostu - jest jak jest ;)
  Może tylko tych wkurzających zawirowań nie będzie?
  Co do rekonesansu, to chyba trzeba przeprowadzac go indywidualnie, bo przecież nie wszystkim odpowiada to samo. Ja jeszcze nie mam zdania.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gosia, tylko pochwal się jak już się urządzisz :)))Lubię takie nowe miejsca, może kiedyś też będę musiała się przeprowadzić :)

  OdpowiedzUsuń